+420 605 944 253 info@luciehuserova.cz

Moje poprvé

První zmínku o Euroně jsem viděla na Facebooku. Zaujala mě tam recenze na čistič na trouby, a tak jsem ji okomentovala. Na to mi paní, co příspěvek dávala, oslovila jestli nechci vzorečky na vyzkoušení tak jsem řekla, proč ne. Za týden jsem měla vzorečky doma. Během týdne jsem vzorečky vyzkoušela a byla jsem nadšená. Tak jsem si produkty koupila. Doma jsem čistila vše co mi přišlo pod ruku. Pak se mi narodila malá princezna a já na Euronu úplně zapomněla.

 

PROČ JSEM SE K NÍ VRÁTILA?

Malé se v půl roce kolem plen na nohou a na rukou objevila červená vyrážka. Samozřejmě jsem se lekla a hned letěla k doktorovi. Ten nám řekl, že je to atopický ekzém, dostali jsme mastičku, ale já malou nerada mažu něčím, v čem je moc zbytečné chemie a mastičkou jsem ji nechtěla moc mazat. Hledala jsem informace z čeho by to mohla mít. Začala jsem používat látkové pleny, které ekzém trochu zlepšily. Najednou jsem potřebovala něco v čem budu prát pleny aby se neničily. A zase jsem narazila na Euronu. Řekla jsem si, že už jsem dřív byla spokojena s Euronou a tak jsem si řekla že se zaregistruji, abych měla věci levnější. Začala jsem prát vše co malá měla doma. Od bodyček po deky. A hele, ekzém ji začal mizet. Nakoupila jsem ji i kosmetiku a vyrážka se nám ztratila.

PROČ JSEM ZAČALA PRACOVAT V EURONĚ

Byla jsem tak spokojená , že jsem se musela podělit s kamarádkami. Nejdřív jsem jim brala výrobky se svoji objednávkou, po čase měli více a více věcí, se kterými jsou spokojeny a objednávky byly velké. Tak jsem je registrovala pod sebe aby i ony měly výhody jako já. Jejich body se mi načítají a za to dostavám provizi. Po čase jsou balíky zdarma a když už máte velké provize, můžete si udělat živnostenský list a peníze budou chodit na účet. Tuto práci jsem si vybrala protože pracuji z domu v době, kterou si určím sama, a když je malá nemocná, jsem s ní prostě doma. Na výlety a zábavou můžete také kdy chcete .Euronu můžete dělat kdekoliv a kdykoliv i z mobilu.

TADY SI MŮŽEŠ NAKOUPIT.

Pokud si nevíš rady co nakoupit ráda pomůžu stačí napsat. A domluvíme se co a jak.
CHCEŠ MI POLOŽIT OTÁZKU? SEM S NÍ.

Pin It on Pinterest

Share This