+420 605 944 253 info@luciehuserova.cz

ZÁKLADNÍ VÝHODY SPOLUPRÁCE

Největší výhoda je , že Eurona vyrábí právě drogerii. Jak čistící prostředky, tak produkty pro osobní hygienu. Kterou potřebují všichni. Nevnucuji tak nikomu nic co sám nepotřebuje. Doporučuji produkty se kterými jsem sama spokojená. 

S EURONOU SE DÁ VYDĚLÁVAT DVĚMA ZPŮSOBY.

Prvním způsobem je, že doporučujete zboží dalším zákazníkům – kteří si poté objednají sami z eshopu jako vy.
Většina z nás doporučuje kamarádkám třeba dobrou kadeřnici nebo pěknou knížku, tak proč ne Euronu.
Sami často nevnímáme, že je tohle doporučení vlastně reklamou. Velké firmy platí obrovské částky za to, aby své produkty dostaly do televize, rádia a podobně. Eurona věří v to, že nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci – a proto za doporučení a reklamu, která vede k prodeji, platí právě jim.
Tato cesta vede k prvním výdělkům  delší cestou, ale z dlouhodobého hlediska je efektivnější.
Druhým způsobem je přímý prodej svým zákazníkům.
Hodně lidí takto začínalo i já osobně. Prodávala jsem kamarádkám , kolegyním a rodině.
Tady je hlavní výdělek z marže.
Jako registrovaný zákazník máte nárok na nákupní ceny bez 20% marže. Pokud nakupujete ve větších objemech, můžete dosáhnout na slevy 25 – 30%. Přímý prodej dalším zákazníkům pak probíhá za katalogové, tedy plné ceny.
Rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou je tak vaší odměnou za získání nových zákazníků a zpracování jejich objednávky.

Já pracuji oběma způsoby, kombinuji prodej a budování sítě. Každý si může svou cestu Euronou vybrat sám podle sebe jak mu to vyhovuje.

Nejdůležitější je EURONA ID: Váš zákazník, kterému jste Eurony doporučily ho zadá u své první objednávky. A automaticky patří do vaší sítě a získává Své zákaznické číslo.

V kanceláři poradce na stránkách Eurona by Cerny navíc najdete tzv. Jedinečný odkaz poradce. Při kliknutí na něj (v e-mailu, na Facebooku, na webu…) a následné objednávce se vaše číslo zapíše zákazníkovi do formuláře automaticky. 

 

Síťový marketing je nejúspěšnější forma prodeje na celém světě.

Máte otázky? Napište mi ráda Vám odpovím.

Pin It on Pinterest

Share This